Çevresine Değer Katar...   Hemen yazışmak için Tıklayın
Watsapp
0533 500 53 10
  KONTEYNER
  METROPOL KONTEYNER
  CAFE- BÜFE KONTEYNER
  KONTEYNER EV
  ŞANTİYE KONTEYNER
  OFİS KONTEYNER
  KABİN KONTEYNER
  GÜVENLİK BEKÇİ KONTEYNER
  ASKERİ KONTEYNER
  DEPO KONTEYNER
  YATAKHANE KONTEYNER
  YEMEKHANE KONTEYNER
  WC+DUŞ KONTEYNER
  İSO YÜK KONTEYNERİ
  YÜK KONTEYNER
  MODİFİYE YÜK KONTEYNER
  ÖZEL ÜRETİM KONTEYNER
  MODİFİYE KONTEYNER
  SOĞUK ODA KONTEYNER
  BİRLEŞİMLİ KONTEYNER
  KİMYASAL ATIK KONTEYNER
  GARAJ KONTEYNER
  DEPREM AFET KONTEYNER
  ÜRETİM SİSTEMLERİ
  SANDEWİCH PANEL SİSTEMİ
  KONTEYNER SİSTEMI
  KABİN SİSTEMİ
  PREFABRİK
  PREFABRİK TEK KATLI
  DUBLEKS PREFABRİK EVLER
  PREFABRİK YEMEKHANE
  PREFABRİK YATAKHANE
  PREFABRİK ŞANTİYE BİNASI
  PREFABRİK OKUL
  PREFABRİK OFİS
  FAALİYET ALANLARI
  ŞANTİYE YAPILAR
  KAMP YAPILAR
  ASKERİ YAPILAR
  EĞİTİM YAPILAR
  SAĞLIK YAPILAR
  KAMU VE İDARİ YAPILAR
  ACİL YERLEŞİM YAPILAR
  ÇOK KATLI YAPILAR
  KONUT YAPILAR

HAKKIMIZDA

İçinde bulunduğumuz bilgi çağı; yönetim bilimleri hakkında bilgi sahibi, sezgiyle kavranabilir gerçekleri keşfeden, hoşgörü ve sabır anlayışına sahip, adil ve kurumların sahip olduğu bilgi ve yeteneği en etkin biçimde yönlendirebilecek güvenilir liderlere ihtiyaç duyuyor. Gelişim Platformu olarak, üyelerimizin günümüzün ve geleceğin iş dünyasının liderleri arasında yerlerini almalarına destek oluyoruz.

Liderlik anlayışımız doğrultusunda üyelerimiz; vizyoner, birlikte çalıştığı insanları tanıma yeteneğine ve sorumluluk anlayışına sahip, paylaşımcı, disiplinler arası düşünebilen, hızlı ve doğru kararlar alabilen , iş etiği ve evrensel değerlere saygılı kişilerden oluşuyor. Biz’ce “Lider”; Aşkın, vizyoner. Her yöndeki değişimi ve fırsatları, farklı açılardan değerlendirebilme ve aksiyona geçme becerisine sahip kişi. ırade ve istikrar sahibi ve sorumluluk almaktan kaçınmayan. Yönetmekten çok birlikte başarmaya odaklanmış, paylaşımcı, empati ve hoşgörü sahibi profesyonel.

Yapılması gereken işlerin pek çok, zamanın ise göreceli olarak daha az olduğu günümüz dünyasında, kişisel verimin yüksek olması şüphesiz başarıyı getiren en büyük etkenlerden biri.

Dış hayatında en iyi verim, ancak kişinin sürekli öğrenmesine, kendisini geliştirmesine, doğru araçları, doğru şekilde, doğru zamanda kullanabilmesine ve etkin ve esnek çalışma yöntemlerini benimseyebilmesine bağlı. Gelişim Platformu’nda öncelikli hedeflerimizden bir tanesi de üyelerimizin iş hayatındaki ve kişisel hayatlarindaki üretkenliklerini en üst noktaya taşıyabilmeleri için onlara destek olmak. Aynı zamanda verimliliklerini değerlendirebilmeleri, ölçebilmeleri ve geleceğe yönelik hedefler belirlemeleri için onlara yardımcı oluyoruz.

Biz’ce “Verimlilik”; Etkin zaman yönetimi ve önceliklendirme yapabilme. Esnek ve etkin çalışma yöntemlerini uygulayabilme becerisi. Kişinin harcadığı kaynak ve enerji ile işin sonuçları arasında bağlantı kurabilme yeteneği.


Denizli köyü Atatürk cad. No 205 Gebze / KOCAELİ
  Bilgi ve destek için 0216 487 34 11
Tüm Telif Hakları Özçelik Prefabrik'e aittir.Copyright 2016® Web Tasarım Mustafa GÜL
T273606B79S2